Standard.al

“Stresi braktis përgjithmonë Shqipërinë”

0

Stresi braktis Shqipërinë. Siç duket për çiftin  më të përfolur së fundmi në showbizz Stresin dhe Keisi Bezhani nuk ka më kthim pas.

Ditë më parë modelja në një intervistë më ndjekësit e saj u shpreh se nuk do të kthehet më në Shqipëri.

“E ardhmja ime është Kanadaja. Jam rritur këtu nuk mund të përshtatem dot me jetesën në Shqipëri”, u shpreh Keisi.

Por siç duket dhe Stresi do të braktis Tiranën dhe do të filloj një jetë të re.

Këtë e bëri vetë të ditur reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Ja dhe një dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo është Jeta , por prapëseprapë vjen një moment në jetën e gjithsecilit që kërkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht ikën ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten te njëjtë dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare !

‘Ata janë ne zemër, ne dite te bukura si dhe ato te vështira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri I Prishtines. Skini Degju Gjo Akoma Ca keni me degju Ne ditët Ne Vijim.”ka shkruar në psotim Stresi duke treguar se tashmë ai ka vendosur të jetoj në Prishtinë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.