Standard.al

E enjte, rritje e lehtë temperaturash…

0

5 shtator 2019  moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira  të pakta deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje të lehtë .

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   16/28°C

Zonat e  ulëta    18/34°C

Zonat  bregdetare  22/30°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.