Standard.al

Situata politike/ Zyrtari i DASH përfundon takimin me Monika Kryemadhin…

0

Ka përfunduar takimi mes zyrtarit të DASH-it dhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi.

Kostelancik do takohet edhe me kryeministrin Rama në orën 17.00. David Kostelancik sot zhvilloi takim edhe me Bashën.

Më herët zyrtari i DASH takoi Ruçin në Kryesinë e Kuvendit. Kostelancik, zyrtar i DASH për Europën Qendrore dhe Jugore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.