Standard.al

E FUNDIT/ Zjarr në pyllin me pisha dhe shkurre të Peshtanit

0

Fier, zjarr në pyllin me pisha dhe shkurre të Peshtanit.

Raportohet se zjarrfikëset e Patosit dhe Fierit po punojnë për shuarjen e flakëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.