Standard.al

Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i plagosuri në gjendje të rëndë…

0

Aksident në zonën e Shkozës në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.