Standard.al

Përplasen dy makina në qendër të qytetit, ja dyshimet e policisë…

0

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Bilishtit.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën

Sipas raportimeve nga vendngjarja, në këtë aksident nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Dyshohet se shkak për ngjarjen të jetë bërë lagështia në rrugë si dhe parakalimi i gabuar, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.