Standard.al

I kishte fshehur në sediljen e makinës, kapen 20 kg drogë në Portin e Vlorës…

0

Një sasi e konsiderueshme droge është kapur në orët e fundit në një makinë që po futej në Portin e Vlorës.

Në makinë ishte edhe dy gra si dhe një djalë, të cilët u shoqëruan në polici bashkë me drejtuesin e mjetit.

Sipas Policisë gjatë kontrollit të mjetit u kapën 20 kg lëndë narkotike.
Lënda narkotike ishte fshehur në sediljen e pasme të automjetit tip Benz me targa gjermane.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.