Standard.al

EMRI/ Ja kush është mësuesi i plagosur në Vlorë i dënuar për vrasje!

0

Është zbuluar emri i personit që mbeti i plagosur nga shpërthimi i eksplozivit në banesën e tij, gjatë orëve të pasdites së sotme në Vlorë.

Ai është Eljus Thartori, 36 vjeç, banues në lagjen ‘Centrale’

Thartori ka marrë plagë të shumta në trup dhe nëgjymtyrë.

Ai ka pësuar djegie të shumta dhe nuk ka ende informacione për gjendjen e tij shëndetësore.

Plagoset me armë zjarri në ballkonin e shtëpisë 36-vjeçari, Eljus Thartori.

Eljus Thartori punon si mësues fiskulture në një nga shkollat e qytetit.

Ai është dënuar më herët me 8 vite burgim për vrasje me paramendim dhe armëmbajtje pa leje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.