Standard.al

Eksploziv një banese në Vlorë, plagoset një person…

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë në orët e fundit.

Persona ende të paindetifikuar i kanë vendosur eksploziv një banese.

Nga shpërthimi i fuqishëm në këtë ngjarje ka mbetur i plagosur një persona.

Policia nuk jep ende detaje lidhur mbi ngjarjen dhe objektivin e atentatit.

Ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.