Standard.al

DENONCIM/ ‘Kajmaku i Ramës e ka vulosur pasaportën greke kundrejt shumave të majme të parave’

0

Një qytetar ka denoncuar mashtrimin që Agim Kajmaku i Vorës ka bërë me vulat e pasaportës greke, të cilët sipas tij i ka vulosur duke dhënë shuma të majme parash.

Qytetari ka kërkuar që të bëhet verifikimi i kamerave të doganës greke për të parë nëse me të vërtetë Kajmaku ka kaluar apo jo në Greqi.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Denoncon mashtrimet e Kajmakut Te Edvin Mafise dhe ndrikull Reformatos!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor po shikoj ne nje televizor nje lajm qe thot se kajmaku ka publiku vulat e hyrje,dalje te greqis po te tregoj nje sekret se shum shqiptar per te ndenjur me shume se tre muaj ne greqi vulosin pashaportat me nje shume te majshme besoj se dhe kajmaku e ka vulosur pa qene vet prezent po per te qene i sigurt duhet te verefikohen kamerat e doganes se grekut po kjo eshte teper e sigurt se jan ca qe bejne taksin qe vulosin pa qene personi. Respekt’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.