Standard.al

VIDEO/ Kampi i LRI-së në Jalë, Monika Kryemadhi ‘e djeg’ me Vallen e Kukësit

0

Përveç aktiviteteve politike dhe sociale, në kampingun e LRI në Jalë nuk mungojnë as momentet çlodhëse.

Siç shihet në videon e mëposhtme, së bashku me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi, të rinjtë janë argëtuar nën ritmet e valleve popullore.

Nëse mendoni se Kryemadhi do të zgjidhte një valle jugu, duke ditur edhe origjinën e bashkëshortit të saj, presidentit Ilir Meta, gaboheni.

Kryetarja e LSI ka zgjedhur të tregojë talentin e saj, edhe në kërcim, me Vallen e Kukësit. 

Për më tepër shihni pamjet e mëposhtme…

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.