Standard.al

‘Alo Edi…’/ Pas Krastës dhe Rakipit, radha e Bashkimit? Ja zëvendësuesi EPIK! (FOTO)

0

Mbyllja e dy emisioneve në News 24, “A-Show” dhe “Të paekspozuarit”, pas ndërhyrjeve dhe kërcënimeve të kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, kanë sjellë shumë reagime mes gazetarëve dhe opinionit publik.

Ka njerëz që protestojnë edhe përmes sarakzmës.

Një prej tyre është Genc Sejko, i cili “parashikon” edhe mbylljen e emisonit të mëngjesit “Koha për tu zgjuar”, e drejtuar nga Bashkim Hoxha.

“E hëngri edhe Bashkimi”, shkruan Sejko mbi memen e rradhës.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.