Standard.al

FOTO/ Jo vetëm vajza, edhe bashkëshortja e Trump ‘çmendet’ pas kryeministrit kanadez!

0

Fotot e Melania Trump, me sytë e mbyllura dhe gati për të puthur kryeministrin kanadez kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Në rrjet kanë nisur memet, të cilat vënë në lojë Zonjën e Parë të SHBA-së. Teksa Trump shfaqet i hutuar, gruaja e tij shihet duke shijuar një moment me kryeministrin kanadez.

Më herët është fotografuar vajza e Trump, Ivanka, e cila duket e magjepsur pas kryeministrit bukurosh. 

ImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.