Standard.al

VIDEO/ Zjarr masiv pranë një pike karburanti në superstradën Lezhë-Laç

0

Nuk kanë të mbaruar rastet e zjarrit në vend.

Një karburant në superstradën Lezhë-Laç është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të Shënkollit, ku janë dëgjuar dy shpërthime të mëdha.

Paraprakisht dyshohet për tre të plagosur nga zjarri dhe dëme të shumta materiale.

Zjarrfikësit dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po përpiqen të shuajnë flakët.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.