Standard.al

Video/ Frikë dhe ankth në turneun e golfit, plagosen 6 tifozë. Zbuloni çfarë ka ndodhur…

0

Golfi është ndër sportet më qetësuese dhe aristokrate, por vetëtimat kapriçoze kanë goditur në zemër turneun “Atlanta” të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke plagosur 6 persona. Gjithçka ka ndodhur në përfundim të sezonit të kampionatit të golfit në Amerikë.

Turneu u pezullua në orën 4:17 pasdite, sipas orës lokale për shkak të bubullimave dhe vetëtimave të shumta në këtë zonë. Nga këto ndryshime klimaterike, pësuan dëmtime 6 persona, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.