Standard.al

Përmbyset varka me 3 persona në liqenin e Prespës, ja gjendja e shtetasve shqiptarë…

0

Një varkë me tre persona në bord është përmbysur në liqenin e Prespës, në territorin e Greqisë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:30 të mëngjesit, në ishullin e Agios Akilit në kushte ende të paqarta.

Tre personat e moshës 61.42 dhe 35 vjeç arritën që të shpëtohen.

Nuk dihen ende rrethanat si ndodhi ngjarja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.