Standard.al

Video e tmerrshme/ Aksident i rëndë në mes të rrugës!!! Njerëz të plagosur përtokë, momente paniku…

0

Një aksident ka ndodhur në Fushë Milot nga përpsja e dy makinave. Dy persona janë plagosur dhe gjenden të shtrirë përtokë. Pamjet që janë dërguar nga qytetarët tregojnë momente të rënda. Njeri nga shoferët, i makinës Benz, rreth 50 vjeç, është në gjendje të rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.