Standard.al

Tirana e vjetër në sfond: Si rrallëherë dalin pamje nga zyra e Blendi Fevziut

0

Pushimet edhe siç duket kanë mbaruar për moderatorin e njohur Blendi Fejvziu.

Ai i është kthyer punës dhe  e bëri vetë të ditur.

Moderatori ka publikuar së fundmi disa foto në ‘Instastory’ ku shihet në mbledhje me stafin dhe gjithashtu disa imazhe nga zyra e tij, ku gjithë vëmendjen e ka marrë arredimi i saj.

Siç shihet dhe nga fotot, në zyrën e Blendit mbizotëron ngjyra e bardhë dhe blu, njësoj si logoja e emisioni.

Gjithashtu nuk mungojnë dhe librat e ndryshëm dhe një poster i madh i Tiranës së vjetër.

ImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.