Standard.al

Mjeti përmbyset në kanal, aksidentohen dy persona…

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e fundit në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit dhe njëri nga pasagjerët

Nuk ka ende informacion lidhur mbi dinamikën e aksidentit.

Ndërsa mësohet se mjeti ka përfunduar në kanal

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.