Standard.al

Humb kontrollin e ‘Benzit’/ Kuksiani i hyn mes për mes tregut, ja gjendja shëndetësore e drejtuesit…

0

Informacion paraprak

Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit në Kukës.  Një automjet tip “Benz” është futur në tregun e qytetit.

Dyshohet se shkak për aksidentin ka qenë shpejtësia e madhe. Drejtuesi i mjetit nuk ka mundur të manovrojë , duke u futur në mes të tregut.

Ai është plagosur lehtë dhe nuk ka rrezik për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.