Standard.al

HEC në kanionin e Holtës, narko-qeveritarët me kreun e meduzës Taulant Begon vijojnë punimet…

0

Ish Kryeministri Berisha ka postuar në faqen e tij në facebook një denoncim që i ka ardhur në adresën e tij.

“Narko – qeveritarët me në krye kreun e meduzës Taulant Begon, Ndrikull Reformaton dhe Blendi Avdylin u betuan se nuk do ndërtohet HEC Olta!”
“Por aty vazhdon ndërtimi!”, Shkruan ish Kryeministri në mesazhin e tij.

Ja postimi i plotë i Berishës:

Mbyllet Kanioni i Holtës!

Narko – qeveritarët me në krye kreun e meduzës Taulant Begon, Ndrikull Reformaton dhe Blendi Avdylin u betuan se nuk do ndërtohet HEC Olta!
Por aty vazhdon ndërtimi!

Lexoni mesazhet dhe shikon videon e qytetarëve dixhital. Sb

Përshendetje doktor jam një djalë nga qyteti gramshit denoncoj një vjedhje të qeverisë së Edi Rames para disa muaj filloi të behesh një HEC në pasurinë natyrore që kemi ne kanioni i Holtës dhe dolem proteste dhe erdhi Taulanti me shok dhe than kanioni është i mbrojtur se ishin zgjdhjet shiko ca behet tani ju lutem postoheni

Pershendetje doktorr po ju shkruaj nga gramshi pikerisht nga kanioni holtës ku tau tau me klos hajdutin than që nuk do behet heci një shtarrim mjedisor per tre fshatra nje masker e vertet po ndodh.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.