Ylli televiziv amerikan postoi disa imazhe për fansat e saj duke pranuar: Mendoja se realizimi i një fotoja me tre fëmijë është diçka e vështirë dhe pothuajse e pamundur”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo gjithashtu u shfaq në një tjetër foto vetëm me dy vajzat e saj, North dhe Chicago, të veshura të gjitha me rrope plazhi ngjyrë argjendi.