Standard.al

Aksident, përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

0

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme (22 gusht) në autostradën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një makinë dhe një motor.

Nga përplasja, makina është përmbysur dhe ka mbetur i lënduar pasagjeri i makinës. Shkak për këtë aksident dyshohet shpejtësia e lartë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.