Standard.al

Aksident në Tiranë, makina del nga rruga, një i plagosur

0

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së  sotme në rrugën që të çon në QTU.\

Sipas njoftimeve paraprake makina ka dale nga rruga dhe eshte rritulluar dhe ka mbetur një person i plagosur.

Policia është në vend ngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.