Standard.al

VIDEO/ Ja si po tallet ambasada amerikane me shqiptarët…

0

Si u implikua ambasada dhe USAID me ligjin më korruptiv në Shqipëri? Ndiqni videon e mëposhtme për të zbuluar gjithçka.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.