Standard.al

Detajet/ Gjendet e pajetë e moshuara, kishte humbur prej 10 ditësh…

0

Një grua e moshuar e cila ishte shpallur e zhdukur nga familjarët është gjendur këtë pasdite e pa jetë.

79 vjeçarja u gjet e vdekur pas 10 ditësh kërkime.

B.S u gjet vetëm pak metra larg shtëpisë, në lagjen ‘Haxhias’ në Elbasan.

Deri më tani nga kqyrja e trupit nuk janë konstatur shenja dhune.

E moshuara mendohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

“Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.