Standard.al

Dajana Shabani i jep fund lidhjes, Kamer Maloku shprehet: Paraja, pushteti…

0

Prej disa kohësh është përfolur në media për ndarjen e moderatores së njohur Dajana Shabani nga boksieri Kamer Maloku.

Dyshja i mohoi lajmet duke publikuar një video bashkë dhe madje nisën dhe pushimet në Itali, mirëpo veprimet e tyre të fundit kanë lënë të kuptohet se ata nuk janë më bashkë.

Dajana dhe Kameri nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale gjë që ka shtuar dyshimet se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Madje së fundmi, boksieri ka bërë një postim thumbues në Instastory.

Ai ka publikuar një foto mbi të cilën shkruhej:

“Paraja, pushteti dhe fama nuk mund të jenë përpara njeriut”,  duke ngritur aludimet se ky është një diss  për Dajanën.

ImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.