Standard.al

Brenda shtëpisë luksoze të Alban Dudushit, bashkëshortja publikon pamjet komode

0

Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel.

Prej vitesh pjesë e këtij ekrani, dyshja ka drejtuar emisione me peshë në këtë televizion.

Bashkëshortja e Albanit, Bieta është ajo që ndan me tepër imazhe nga përditshmëria, ku shfaqin portretin e bukur familjar.

E së fundmi, Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati për xhiro xhiro”, me djalin Kroiart dhe Albanin”.

Ajo që vihet re, janë ambientet komode të banesës së tyre, ku dominon ngjyra e bardhë dhe kafe, ndërkohë që apartamenti shihet se është me dy kate.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.