Standard.al

Arbana blen shtëpi të re: Pamjet brenda ambientit super modern…

0

Arbana Osmani prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura dhe karriera e jeta e saj private kanë qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes në media.

“Gazeta Blic” bën të ditur se Arbana së fundmi ka blerë një shtëpi të re.

Në foton e publikuar shihet se moderatorja ka një dhomë gjigante për veshjet, të arreduar me stil modern.

Një pjesë tjetër të shtëpisë së Arbanës e zbuloi pak kohë më parë Xhemi e cila shfaqet duke pushuar në verandë ndërsa në një foto tjetër tregoi kuzhinën.


Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.