Standard.al

Shpërthim tritoli në Kamëz…

0

Një shpërthim tritoli ka shqetësuar banorët e Kamzës në mesnatë. Tritoli ishte vendosur në derën e shtëpisë së  Gjergj Kolës në lagjen “Kosova”.

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, Vetëm dera e shtëpisë është dëmtuar.  Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton se çfarë konfliktesh mund të ketë pasur familja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.