Standard.al

Qëllon me armë zjarri në ajër, policia në kërkim të autorit…

0

Policia e Fierit bën me dije se është vënë në kërkim të një personi, pasi ai ka qëlluar me armë zjarri në ajër, teksa lëvizte me makinë.

Uniformat blu të qytetit jugor shprehen se kanë mundur të identifikojnë autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:00, në fshatin Topojë, nga 1 automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.