Standard.al

VIDEO/ “A po don pak? Melinda Ademi ‘diss’ Dafinës dhe Taynës?

0

“A po don pak” titullohet kënga e re e reperes Melinda Ademi. Teksti është i punuar nga vetë artistja në bashkëpunim me Tonic & Denk.

Nuk dihet nëse një pjesë e tekstit i dedikohet rivales së saj Tayna, e cila ka vetëm pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin me Dafina Zeqirin.

“Kto tjerat demode, jan si gazeta, unë jam ajo që t’vyn, a po don pak?”, thotë Melinda gjatë këngës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.