Standard.al

Pas tre vitesh Ermal Mamaqi largohet nga Klani, e zëvendëson prezantuesja e njohur

0

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur të rikthejnë Marina Vjollcën.

Burime nga TV Klan bëjnë me dije se do të ketë ndryshime të medha ne programacion. Mësohet se Ermal Mamaqi do të largohet nga Klan dhe ditën e shtune do jepet spektakli i humorit Duplex.

Por, edhe ky emision do ndryshojë pasi do të prezantohet nga Marina Vjollca dhe krahas humorit, do të ketë elemente të tjera te spektaklit si të ftuar kengetare dhe muzike, raporton newsbomb.al.

Mamaqi drejtonte programin ‘’Xing me Ermalin’’ prej vitesh në TV Klan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.