Standard.al

Korçë/ Bien në pranga dy persona për kultivim të kanabisit…

0

Ditën e sotme në fashtin Porodinë kanë rënë në pranga dy banues të këtij fshati.

Personi me inicialet F.S 40 vjeç është arrestuar pasi në banesën e tij janë gjetur finade me kanabis.

Po ashtu në pranga ka rënë dhe kryetari i fshatit me inicialet M.M për moskallzim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.