Standard.al

Jepet vendimi për shqiptarin i cili u akuzua për përdhunimin e turistes britanike…

0

22-vjeçari shqiptar, i cili dyshohet se joshi dhe përdhunoi një 14-vjeçare britanike në Greqi do të mbetet në burg. Gjykata vendosi këtë të hënë burgim të përkohshëm për të pas një séance që zgjati disa orë.

Para policisë në Korfuz, i riu shqiptar pranoi se ka kryer marrëdhënie seksuale me turisten 14-vjeçare, por tha se seksi ka qenë konsensual.

Incidenti ndodhi mëngjesin e 15 gushtit në një kompleks hoteli në Dassia të Korfuzit, ku e mitura po pushonte me prindërit e saj, ndërsa 22 vjeçari punonte në hotel dhe pse pa leje qëndrimi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.