Standard.al

‘Jehonë të zezë ngjarja horror e mikut të Edvinit në mediat e mëdha të Spanjës’

0

Media spanjolle i bërë jehonë të gjerë ngjarjes skandaloze të ndodhur disa ditë më parë në jug të Shqipërisë, ku një pronar lokali i identifikuar si Mihal Kokëdhima dhunoi në mënyrën më barbare një grup turistësh spanjollë vetëm se këta të fundit shprehën ankesa për ushqimin në restorantin e tij.

Duke publikuar edhe njëherë linkun e mediave spanjolle, ish-kryeministri Berisha shkruan se ngjarja horror e mikut të Edvin Ramës shkaktoi jehonë të zezë në mediat e mëdha spanjolle.

‘Jehone te zeze ngjarja horror e mikut te Edvinit ne mediat e medha te Spanjes.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z Berisha Dje ishte teme e dites ngjarja e paimagjinueshme qe ndodhi ne shqiperi . Po ju dergoj transmetimin e ngjarjes horror ne nje nga kanalet me te ndjekur ne spanje’-poston Berisha.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.