Standard.al

E rëndë në Gramsh, gjendet trupi pa jetë i një burri…

0

Qyteti i Gramshit është tronditur sërish sot, një tjetër qytetar i tij ka humbur jetën, pas punëtorit në moshë të re që gjeti vdekjen duke rënë nga skela e kantierit në Tiranë.

Sot, një trup  pa jetë është gjendur pranë lumit Devoll në vendin e quajtur Çekrez. Viktima quhet Besnik Tabaku dhe është rreth moshës 53 vjeç.

Policia njoftoi se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.