Standard.al

VIDEO/ Zjarr në kodrat e Liqenit të Thatë, tymi mbulon një pjesë të Tiranës…

0

Kodrat pranë Liqenit të Thatë në Tiranë janë përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Zjarri me përmasa relativisht të mëdha ka rrezikuar edhe disa banesa që ndodhen në këtë zonë

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse për të vënën nën kontroll flakët.

Siç shihet nga pamjet e mposhtme, tymi ka rrethuar zonën, dhe shihet nga kënde të ndryshme të kryeqytetit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.