Standard.al

VIDEO E OLTI CURRIT, BLOGERI IRONIZON KEQ PRONARIN E PANORMËS QË U HODH MBI MAKINËN ME TURISTË…

0

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, pronarit të restorant ‘Panorma’ në Porto Palermo është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjeteve sociale.

Kjo, pas publikimit të një videoje ku Kokëdhima hidhej mbi makinën e mbushur me turistë spanjollë, shoqëruar edhe nga dy shqiptarë. Pronari i restorantit mbahej mbi kafanon e makinës teksa thyente xhamin e përparmë.

Pas incidentit ai mbahet i ndaluar nga policia ndërsa blogeri Olti Curri nuk e ka humbur këtë rast duke bërë një tjetër video por këtë herë me nota ironie dhe humori.

Ndiqeni si më poshtë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.