Standard.al

VIDEO/ Çiljeta publikon këngën e saj më të re në bashkëpunim me Estton…

0

Çiljeta dhe këngetari Estto sapo kanë publikuar këngën e shumëpritur nga publiku.

Projekti titullohet ‘A Je Mirë’ dhe artistët e kanë punuar edhe me videoklip, prodhimin e të cilit ja kanë besuar ‘Pro Video-s’.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre dhe pritshmëritë janë të mëdha nga këngëtarët, mbetet të shihet, se a do të rezultojë i suksesshëm.

Në linkun e mëposhtëm mund të gjeni video-projektin më të ri nga Çiljeta dhe Estto.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.