Standard.al

Vasili-Ramës: Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Saranden siç dh**** e Vlorën…

0

Pasi kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se ky qytet është shkatërruar nga betoni dhe duhet edhe betoni i lungomares.

“Edi Rama e leshoi nëmën e re,do qe te beje lungomare edhe ne Sarande. Hiqu tutje nga Saranda i mallkuar, nuk mjafton gjithe ai beton qe e ka shkaterruar Saranden deri tani, por edhe betonin tend ka magut.

Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Saranden sic dhj…e Vlorën”, shkruan ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.