Standard.al

Parashikimi i motit/ Ja çfarë do të ndodhë ditën e sotme…

0

Edhe dita e sotme do të jetë me mot të kthjellët dhe ideale për të bërë plazh.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak temperaturat e sotme do të rriten me 2 gradë.

Dita e sotme pritet të jetë me mot të kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare.

Temperaturat në vlerat e mëngjesit pritet të jenë pothuajse të njëjta me ato të ditës së sotme, ndërsa ato në vlerat maksimale një rritje prej 1-2 gradë krahasuar me sot duke prekur vlerat nga 27-34 gradë celsius.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.