Standard.al

Marjana Kondi përgënjeshtron Edi Ramën: Kërkova kushte më të mira për Teatrin dhe më hoqën nga puna

0

Aktorja Mariana Kondi është personazhi i radhës, që kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të citojë ditën e sotme lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar.

Kreu i qeverisë e rendit Kondit, sipas tij, në krah të shumë artistëve që kërkojnë një godinë të re për për Teatrin.

Por nuk ka munguar kundërpërgjigja e aktores së njohur, e cila ashtu si shumë të tjerë, të cituar nga Rama, përgënjeshtron këtë të fundit.

Sipas saj, kryeministri Rama nuk e ka cituar plotësisht, ndërsa shton se, për faktin se kërkoi kushte më të mira në Teatër, u pushua nga puna, shkruan Syri.net.

Ja reagimi i plotë i Marjana Kondit:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.