Standard.al

Haradinaj publikon një FOTO me Berishën dhe bën premtimin e madh

0

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar ditën e sotme një foto me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.

Haradinaj tregon edhe bisedën me ish-kryeministrin Berisha për ndërtimin e Rrugës së Kombit.

‘Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit

Kur pat ardhë Sali Berisha në Kosovë para disa vjetëve, më pat thanë:

‘S’kam me lanë gur pa lëvizë, nëse është nevoja dhe kurrë nuk e la pa e ndërtu Rrugën e Kombit’!

Edhe unë po ju them Dukagjin, Kurrë nuk e la pa e ndërtu Autostradën e Dukagjinit!

RH’, shkruan Ramush Haradinaj në Facebook.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.