Standard.al

Erik Lloshi i dha fund beqarisë ndërsa e ish e dashura e tij bëhet nënë për herë të parë

0

Erik Lloshi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi këngëtari i hiteve të njohura po kurorëzon në martesë dashurinë e tij me Rominën.

Image

Ndërkohë ka të reja edhe nga ish e dashura e tij, Jola, historia me të cilën është komentuar shumë në media.

Ashtu si Eriku, edhe Jola ka gjetur partnerin e jetës. “Prive.al” bën të ditur se Jola ka kurorëzuar dashurinë dhe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka postuar një foto me bebushin e saj në Instagram dhe shkruan se ai është gjithçka për të.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.