Standard.al

Aktorja e njohur turke viziton memorialin e ‘Adem Jasharit’ në Kosovë…

0

Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht përmes serialit turk “Kuzey Güney”, ku luante rolin e nënës së dy vëllezërve.

Më pas, Semra Dinçer u shfaq në serialin “Nusja nga Stambolli” duke shkëqlyer në rolin e saj si nëna e Ademit.

Image

E së fundmi aktorja e njohur turke  Semra Dinçer ndodhet në Kosvë ku siç dhe duket qëllimi i saj lidhet edhe me vizitë turistike.

Aktorja e njohur e serialit “Nusja nga Stambolli” ka vizituar Kompleksin Memorial “Adem Jashari”.

Ajo është shoqëruar nga Arbnora Ademaj, shqiptarja e cila ka nisur karrierën si aktore në kinematografinë turke dhe aktori Vedat Bajrami.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.