Standard.al

FOTO/ Ermal Meta uron ‘sozinë’ e tij për ditëlindje, zbulojeni për kë bëhet fjalë…

0

Ditën e sotme vëllai i këngëtarit të njohur  Ermal Meta feston ditëlindjen.

Dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimi shumë i ngrohtë  i këngëtarit për  Rinaldin.

‘Gëzuar ditëlindjen personit që dua më shumë në këtë botë. Vëllai im i mrekullueshëm, më i miri”, ka shkruar Ermali krahas fotos.

Megjithatë përveç dedikimit, ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë ngjashmëria e dy vëllezërve.

Ermali dhe Rinaldi kanë të njëjtin model flokësh, ngjyrë sysh dhe buzëqeshje.

Përveç ngjashmërisë fizike, dy vëllezërit trashëgojnë një talent në botën e artit, por ndryshe nga Ermali, Rinaldi merret me piktura.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.