Standard.al

VIDEO dramatike: Tym i zi mbulon Elbasanin, kush mori ryshfet, bën sehir…

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet dramatike me të cilat rëndon zgjohet Elbasani: Tymin e zi që mbulon qytetin dhe helmon jetën e banorëve të tij. Në reagimin e tij në Fb, ndaj pamjeve të trishta të dërguara sot nga qytetarët, Berisha akuzon: “Elbasani i mbuluar nga tym i zi. Narkoshteti merr ryshfete dhe bën sehir! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital,” nënvizon ai.

Përshëndetje z Sali Berisha .

Ky është tymi në Elbasan, që po na helmon përditë. Qeveria,bashkia por edhe mediat të paguara heshtin. Ju lutem postojeni të marrin vesh të gjithë shqiptarët gjendjen në të cilën jemi!

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.