Standard.al

Qeveria Rama/ Berisha: ‘Edvin Droga dhe klubi i narkosve të tij’ (FOTO)

0

Tashmë nuk ka më dyshime në lidhjet që Edi Rama ka me kriminelët të cilët i përdor për të mbajtur pushtetin e tij personal.

Ish-kryeministri Berisha duke renditur kriminelët që Rama solli në pushtet dhe që Partia Demokratike, iu desh të demaskonte me ligjin e dekriminalizimit, i quan ata tashmë ‘Edvin Droga dhe klubi i narkosve të tij’.

Ku në këtë klub bëjnë pjesë që nga Arben Ndoka, Armando Prenga, Mark Frokaj, e deri të më i fundit Valdrin Pjetri, dhe të tjerë që priten të zbulohen në vazhdim.

Të gjithë akuzuar për veprat më të rënda penale dhe që Rama u dha pushtet në qeverisjen e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.