Standard.al

Njeriu i memeve ‘tërbon’ rrjetin: ‘Gjithmonë dora më kap kriminelë’. Ti qofsh!

0

“Dmth që të kuptohemi: ti shkon në Shkodrën e dijes, kulturës, humorit e të qytetarisë dhe i vetmi kandidat që arrin të gjesh është një i dënuar për trafik?! Ti qofsh!”

Kështu shkruan njeriu i memeve, Genc Sejko, duke iu referuar çështjes së Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës.

Historia ka shkaktuar mjaft reagime në median sociale.

Pyetja që ngrihet është se pse çdo kandidat që zgjedh Rama, ka probleme me ligjin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.